Проте, конкуренція на ринку праці постійно зростає і для того, щоб не просто втриматися на місці, а й, можливо, збільшити рівень власної заробітної плати, необхідно розвиватися. На основі даних PayScale по середній заробітній платі працівників у сфері ІТ, CIO.com розробив список ІТ-навичок, володіння якими, найбільше впливає на зростання заробітної плати. До уваги було взято вплив корелюючих показників корисності навичок та вплив рівня досвіду на формування заробітної плати. Дані орієнтовані на ринок США, але отримані висновки можна з легкістю екстраполювати на український ринок. Отже, якщо Ви шукаєте можливість для збільшення зарплати, зверніть увагу на здобуття однієї з цих 20 навичок.

Розробка алгоритмів є однією з найважливіших навичок для розробників програмного забезпечення, продуктових та програмних менеджерів та будь-кого, хто працює над проектом з інтенсивною обробкою даних. Середня заробітна плата для junior розробників програмного забезпечення становить $77400, для senior програмістів-розробників — $106700, для дослідника — $77800. З навичкою розробки алгоритмів, потенційний розмір вашої заробітної плати може зрости на 22,1%. Xcode є інтегрованим середовищем розробки програмного забезпечення під OS X та iOS з використанням мови програмування Swift для розробки застосунків для пристроїв Apple та мобільних застосунків.

Java Розробник

Angular.js — це JavaScript фреймворк з відкртитим програмним кодом, який використовується для розробки веб-додатків та розширює можливості HTML. Середній рівень заробітної плати для програмістів на вході коливається на рівні $77400, для senior програмістів-розробників — $106700, а для фронтенд розробників — $67500. Володіння навичками Angular.js дозволяє збільшити очікування від заробітної плати на 12,5%.

  • Junior розробник програмного забезпечення отримує середню заробітну плату у $77400, senior розробник — $106700, розробник мобільних застосунків — $72300.
  • Отже, якщо Ви шукаєте можливість для збільшення зарплати, зверніть увагу на здобуття однієї з цих 20 навичок.
  • У порівнянні з іншими професіями найманих працівників України, професіонали у сфері ІТ мають досить високу заробітну плату.
  • Високонавантажені технології, ніякого легаси коду і можливість впливати та покращувати продукт.
  • Якщо ефект від її вивчення покриватиме затрачені на неї ресурси, то вона дійсно є важливою та цінною.

Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення. DGN Games– продуктова компанія, заснована в 2014 році, яка займається розробкою сошиал та мобільних ігор. Ми маємо 5 офісів по всьому світу – США, Ізраїль, Україна (Київ і Вінниця), та Австралія. Високонавантажені технології, ніякого легаси коду і можливість впливати та покращувати продукт. Проект вже зарекомендував себе на території України (і не тільки), функціонує більш ніж в 1000 населених пунктів по різних куточках планети і допомагає більш 1 млн користувачам отримувати медичну допомогу в режимі 24/7. Ми запрошуємо Вас приєднатися до e-health продукту з новими технологіями, сильної і досвідченою командою.

Навички

У Вас є чудовий шанс стати частиною продуктової команди крутого довгострокового e-health продукту, батьківщиною якого є Україна.

Senior Android розробник

Збільшення вашої заробітної плати, насамперед, залежить від вашої наполегливості та корисності застосування здобутих навичок. Будьте уважними та розсудливими при обранні навички, яку плануєте розвивати. Якщо ефект від її вивчення покриватиме затрачені на неї ресурси, то вона дійсно є важливою та цінною. Хто відповідальний і мотивований.Хто знає ціну знанням і готовий за неї платити.

Підписатись На Вакансії

Відображено недавні елементиСкористайтеся пошуком або клавішами вгору/вниз, щоб вибрати елемент. Відображено недавні елементи Скористайтеся пошуком або https://wizardsdev.com/ клавішами вгору/вниз, щоб вибрати елемент. У Вашому розпорядженні найкращі розробники, інженери, програмісти, кодувальники та консультанти в Україна.

Senior Android розробник

Ми ж у свою чергу пропонуємо якісні освітні послуги та матеріали.Окрім професійних навичок, ми ще допомагаємо розвивати soft-skills – особистісні навички, за допомогою тренінгів, семінарів та майстер-класів, які ми організовуємо для всіх охочих. Ми не лише Академія, яка покликана допомогти всім Стартував новий курс Мобайл охочим розвинути свої hard-skills – професійні навички та навчати певному напрямку роботи, який потрібен саме нам. Адже ми віримо у те, що колосальний людський потенціал України має змогу стати рушійною силою для змін. Співпраця з компанією MagneticOne стане ключем до успіху у Ваших починаннях.

Готові Вивести Ваш Бізнес На Нові Висоти?

Junior розробник програмного забезпечення отримує середню заробітну плату у $77400, senior розробник — $106700, розробник мобільних застосунків — $72300. Володіння навичками Xcode покращують ваші шанси на збільшення заробітної плати на 20,1%. У порівнянні з іншими професіями найманих працівників України, професіонали у сфері ІТ мають досить високу заробітну плату.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *